Real Madrid - forum -

none

Real Madrid - forum -
Start a New Topic 
Author
Comment
View Entire Thread
Re: Cristi Chivu


despre chivu sunt total de acord cu tine.din cate am inteles real in vrea neaparat pe chivu si cred ca pana la urma o sa ajunga la o intelegere cu ajax.intr-adevar hierro este depasit de tot si helguera nu prea merge ca fundas central, iar restul sunt foarte slabi.sper ca in iarna sa vina chivu si sa se construiasca echipa in jurul lui.despre ronaldo nu sunt prea sigur ca a fost o achizitie buna.sa vedem pana la sfarsitul sezonului ce o sa faca.poate isi da drumul.

--- --- --- --- --- --- --- --- ---

Replying to:

Am auzit ca nu sunt bani destui pentru Chivu, ceea ce mi se pare absurd avand in vedere pretul de 20 milioane si faptul ca Hiero (cu tot respectul) nu mai poate si se simte nevoia unui suflu nou in coordonarea centrului apararii,care de fapt a cam devenit punctul slab al echipei.

As fi curios daca totusi va veni Chive la echipa daca va fi lasat sa joace si sa conduca defensiva asa cum de altfel o face cu succes la Ajax(acolo conduce toata echipa).

Cred ca voi fi apostrofat pt. ceea ce voi spune acum da'

eu unul nu sunt prea incantat de Ronaldo ca achizitie.Nu cred ca Realul avea nevoie de un varf.